İşinizi ve Markanızı

Parlatın

Yahya Karaoğulları markanıza para kazandıran bir fikir adamıdır.

Bunu yapmak için, yani markanıza para kazandırmak için öncelikle bir şeyin elimizde gayet somut bir şekilde parıldıyor olması lazım: Nedir o şey? Markanız tabi ki! 🙂

Yani evvela bir marka parlatıyoruz, sonra da bunu insanların sevdiği, ilgi duyduğu, güvendiği ve sadece bunları yapmakla kalmadıkları ve çevrelerine de tavsiye ettikleri bir markaya dönüştürüyoruz. İster kurumsal olsun ister kişisel, önce kesinlikle parıldayan bir markaya ihtiyacımız var.

Ve kocaman bir şirketi de yönetiyor olsanız bugün internet çağında, hızlı iletişim çağında, çok çok hızlı sosyal paylaşımlar çağında KİŞİSEL MARKANIZI ne olursa olsun geliştirmeli ve bütümelisiniz. İşte Yahya Karaoğulları ile birlikte yapmaktan en çok keyif alacağınız konu burada ortaya çıkıyor:

Kişisel Markanızı Geliştirmek, Büyütmek ve Parlatmak

 

Evet, günümüzün “Bireysellik Çağı”nda, kendi markanız olmak zorundasınız. Bugün bütün büyük şirketler markaların ve marka olmanın önemini biliyor.

Yaşımız, yaptığımız iş veya mevcut işimizdeki pozisyonumuz her ne olursa olsun, hepimiz markalaşmanın önemini anlamak zorundayız.

Bunu şöyle görün: Her birimiz kendi şirketlerimizin CEO’larıyız. Bugün kendi markamızın pazarda yer bulabilmesi ve kazanması için en önemli görevimiz, bu markanın baş pazarlamacısı olmaktır.

yahya karaoğulları kimdir

İnternette Kişisel Markanızı Nasıl Büyütürsünüz

Basit bir soru ile başlayın:

Sattığınız şeye -bu “şey” her şey olabilir; bir fikir, bir ürün, bir hizmet, danışmanlık… insanların ilgi göstermesini istediğiniz her ne ise- sizden başka herhangi biri gözüyle baktığınızda ne kadar ilginç geliyor? Cümle uzadığı için tekrar soralım:

Sattığınız şey size ne kadar ilginç geliyor? Bunu satan başka biri olsaydı siz alır mıydınız? Peki eğer siz almayacak olsaydınız, sizce başkası neden alsın ki?

Yapacağımız şey sizi birkaç basit adımı uygulayarak parlatmak ve satış yapmanızı sağlamaktır:

1) Lazerle odaklanmışçasına net bir şekilde nişinizi belirlemek

2) En iyi olduğunuz yayın alanını belirlemek

3) Bu alanda yapacağınız kusursuz bir yayın için içerik planını oluşturmak

4) Hedef kitlenizi bina etmek ve büyütmek

5) Bu kitle ve çevresinin sizi sevmesini, size inanmasını ve güvenmesini (size paralarını vermelerini) sağlamak

6) Bu süreci devamlı hale getirmek

İşte bu kadar.

Hemen Bir Randevu Alın

Markanızı İnşa Edelim

0'dan 100'e olabildiğince hızlı ama kazasız belasız yükselmeniz ve emin adımlarla ilerlemeniz için yapmanız gereken her şeyi adım adım takip edin. Yol haritanızı beraber çiziyoruz.

Marka Hikayesi

Hikayeniz yoksa markanız da yok demektir. Öncelikle kişisel marka hikayenizi oluşturuyoruz.

Online Varlığınız

İnternette nasıl görünmek istiyorsunuz? Peki Google'da sizi arayanlar o şekilde mi görüyorlar? Online varlığınızı istediğiniz gibi şekillendirmek için gerekli denetimleri ve düzenlemeleri yapıyoruz.

Hedef Kitleniz

Sadık bir hayran kitleniz yoksa kişisel markanızın etkisi olmayacaktır. Tek ihtiyacınız olan şey belli bir grup insandır. Size sadık, tüm paylaşımlarınızı takip eden ve etkileşime giren bir kitle inşa ediyoruz.

İçerik Stratejisi

İçerik pazarlaması tercihe bağlı değil, tam bir zorunluluktur. Blog yazıları, videolar, podcastler veya sosyal medya yayını.. ne olursa olsun bir hedefe göre hareket etmek gerekiyor. Size sıkı bir içerik pazarlaması stratejisi hazırlıyoruz.

Marka Kimliği

Ne kadar iyi olursanız olun, müşterilerinizin algıladığı kadar iyi görünebilirsiniz. Herkesin hayran kalacağı bir marka kimliği ile çok özel tasarımlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

PR Stratejisi

Doğru kişilerle iletişim kurmak, doğru yerlerde bulunmak ve kendinizi göstermek, daha fazla tanınma ve yeni işler almak için hayati bir öneme sahiptir. Tavsiyelerimizden çok memnun kalacaksınız.

0
Memnun Müşteri
0
Harika Takım Üyesi
0
Ülkede Hizmet
0
Yıllık Tecrübe

Güçlü Ekibimizle Tanışın

Geniş bir freelance yetenek kadrosuna sahibiz ve markanız için büyük bir keyifle çalışıyoruz. Çünkü biz yaptığımız şeyi seviyoruz.

Instagram