Strateji

Strateji

Amaç: Yakınlaşmak

Markaları müşterilerine yaklaştırıyorum. Bunu üç aşamalı bir yürütme ile gerçekleştiriyorum.

Dikkat

Yeni ve güçlü markalar inşa etmeye bayılıyorum. Peki çalışma stratejim nedir? Evvela “dikkatleri” analiz ederek başlıyorum. Alakalı ve etkileyici çalışmalarımızın gösterisi için geniş ve güzel bir dans pistine ihtiyacımız var. Bu pisti oluşturmak üzere belirli kişilerin (potansiyel müşterilerinizin) içeriği nasıl ve nerede kullandığını anlamam gerekir. Sonuçta, nasıl çalışacağımızı belirleyen şey tüketici ilgisidir.

Akış

Daha sonra bulgularıma göre stratejimizi oluşturup harekete geçerim. İnsan odaklı, güncel, eğlenceli ve zekice yayınlarla başlarım. Her platformun kendi doğasında, hangi kitlelerle nelerin işe yaradığını anlamak için sürekli bir gözlem, test ve analizler yaparım. Böylece olumlu sonuçları daha hızlı, daha sık ve daha etkili hale getirmemizi sağlayan yinelemeli bir süreç gerçekleşir.

Bağlantı

Genler, bitkiler ve hayvanlar çoğaldıklarında kopyalanmak için yarışırken, ‘memler’ ve akımlar hafızalarımızda saklanmak ve başkasına geçmek için yarışır. Ben çalıştığım markalar için mevsimsel, bölgesel veya en yeni mem ve akımlar olsun, her zaman doğal bir yol bulmaya odaklanırım. Markanızla insanların dikkatini çeken şey arasındaki en otantik bağlantıyı tespit ediyorum.