Ekibe Katılın

Seni Heyecanlandıralım mı?

Tutkulu Bir Ailenin Parçası Olmak İstiyorsan Bize Katıl

Grafik tasarımcı, içerik yazarı, metin editörü, video editörü, web developer, seo uzmanı, yazılım uzmanı ya da dijital pazarlama konusunun herhangi bir alanında hizmet verebilen bir profesyonel misin?

 1. Prestijli projelerde çalışmak
 2. Önemli ve iyi işler yapmak
 3. Güzel bir ailenin parçası olmak
 4. Buluşma ve etkinliklerde yer almak
 5. Peşin çalışmak ve yaptığın işin hakkını almak
 6. Para kaygısı yaşamayı değil, kaliteli işler çıkarma tutkusu ile çalışmayı istiyorsan

Karaoğulları Medya aradığın ortam olabilir.

Türkiye genelinde ve yurt dışında geniş bir freelancer ağımız var ve her bir müşterimiz için onların sektörüne en uygun işi çıkarabilecek bir meslek uzmanı ile çalışıyoruz. Ağımızdan projeye en yatkın freelancer ile görüşerek işin kendisine ait alanındaki kısmını almasını sağlıyoruz.

Böylece müşterilerimiz ihtiyaç ve taleplerine en çok uyan işleri çıkarabilen uzmanlarla çalışmanın keyfini yaşıyorlar. Ve istediklerini, hatta beklentilerinden daha iyisini alarak mutlu oluyorlar.

her yerde adamımız var
bu yüzden seninle de çalışabiliriz

logo tasarımı, sosyal medya grafik tasarımları, reklam ve tanıtım videoları, özel kodlamalar vb. çok çeşitli alanlarda senden işler isteyebiliriz.

 1. Uzaktan çalışmanın tadını çıkarırsın; home office, cafe, park ya da nerede istersen orada çalışma özgürlüğü (maaşlı işinizin başındayken çalışmayın),
 2. Sözleşmeli çalışırsın, hakların korunur,
 3. Yüksek ücretli ve prestijli projelerde çalışma şansın fazladır,
 4. Daha işe başlarken motivasyon ödemesi alırsın,
 5. İşin bitince derhal ücretinin tamamını hesabına geçer
 6. Seni koşturan, kovalayan, tersleyen patron - müdür - şeflerle değil, seni anlayan, motive eden, ilham veren sıcacık ve samimi bir ekiple çalışırsın
 7. Dilediğin zaman Türkiye çapında gerçekleştirilen keyifli buluşma ve etkinliklerde Yahya Karaoğulları ve diğer ekip üyeleriyle bir araya gelebilir, kendine bir network ve PR bina edebilirsin.

Ama şunu da hatırlatmalıyız ki ekibimize katılma başvurusu çok fazla ve yazık ki başvuran herkesin alınma garantisi yok. Bu minvalde bizimle çalışmak için gerçekten iyi olman gerek:

 1. Sıkı bir referans listen ya da portfolyon olmalı.
 2. Çok iyi olduğunu biliyorsun ama sektörde yeni olduğun için portfolyon yoksa da üzülme. Bize örnek olabilecek çalışmalarını göstermeni, belki de sıfırdan bazı örnek çalışmalar yapmanı isteyerek yine de sana şans veririz
 3. Başvurun sırasında kendini güzelce anlatabilmelisin, bir metin yazarı olmasan da yetenekli biri olarak bizi etkileyecek kadar kendini iyi ifade edebileceğinden eminiz.
 4. Fazla söze gerek yok. Başvuru formunu doldur ve bize neler yapmak istediğini anlat. Harika işlerin ortak paydası olmak dileğiyle…

HALA TAKİP ETMEDİNİZ Mİ?

Instagram’da Yahya Karaoğulları